Hizmetlerimiz

Endüstriyel Tesis Montajları

FY Demir Çelik Makina olarak tecrübeli kadromuz ile sizlere Endüstriyel Çözümler sunuyoruz. Endüstriyel Tesis Montajı hizmeti ile hizmetinizdeyiz.

Çelik Konstrüksiyon Taahhüt İşleri

Tüm Çelik Konstrüksiyon Taahhüt İşleriniz için uzman kadromuz hizmetinizde. Kaliteden ödün vermeden hizmet alabilirsiniz.

Bina Ve İş Merkezleri İnşası

Siz hayal edin ve gerisini bize bırakın. FY Demir Çelik Makina Bina ve İş Merkezi İnşa işleri ile sektörün ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Çelik Konstrüksiyon Fabrika Binaları-Depo Binaları-Hangar Binaları-Çatı-Evler-Raf Sistemleri

Çelik bizim işimiz Fabrika Binaları, Depo Binaları, Hangar Binaları yanı sıra Çatı, Ev ve Raf Sistemleri ihtiyaçlarınız için en doğru adres.

Çelik Merdiven Sistemleri - Basınçlı Kap ve Tank Silo İmalatları

FY Demir Çelik Makin Çelik Merdiven Sistemleri, Basınçlı Kap ve Tank Silo İmalatı yapmaktadır. Tecrübe ve Uzmanlığı sizler için üretmeye kullanıyoruz.

Endüstriyel Boru Devreleri Montajı

Endüstriyel anlamda yaptığımız çalışmalarla sektöre yön vermeye devam ediyoruz. Endüstriyel Boru Devreleri montaj hizmeti sunuyoruz.

Çelik Palet İmalatları

Çelik Palet imalatımız ile ihtiyaçlarınızı karşılıyor gelişen teknolojiyi yakından takip ediyoruz. Sizlerde Çelik Palet hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Paslanmaz Çelik İşleri

Çelik işinde uzmanlığımızı konuşturmaya ve sizlere en doğru hizmeti vermeye devam edeceğiz. Paslanmaz Çelik İşleri ile hizmetinizdeyiz.

Muhtelif Makina İmalat ve Montajları

Üretmek ve kullanılabilir hale getirme konusunda FY Demir Çelik Makina olarak her zaman en doğru adımları atıyoruz. Makina imalat ve montaj hizmeti sunuyoruz.

Açılır Kapanır Çelik Çatı Sistemleri

Gelişen ve geliştiren bir firma olarak Açılır Kapanır Çelik Çattı Sistemleri konusunda uzman kadromuz yanıbaşınızda.

Çelik Proje Danışmanlığı

İhtiyacınız olan her alanda sizlerleyiz, sadece üretmiyor sizler için danışmanlık hizmeti sunuyoruz. FY Demir Çelik Makina tecrübelerinden faydalanmak için iletişime geçebilirsiniz.

Kurumsal

FY Demir Çelik Makina, Çelik Proje İşleri, Çelik Proje Danışmanlığı ve Makina Üretimi

Sizi Arayalım

    ×